press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/2
 

VENDI KU MUND TË BESONI

shtëpinë tuaj.

IMG_5583.JPG
_edited.jpg

Rreth Nesh

JULBOK Shpk e ka nisur aktivitetin që në vitin 2017 dhe është rritur brenda pak vitesh në tregun shqiptar. Fillimisht me sistemin e ngohjes e më tej kemi zgjeruar gamën e veprimtarisë në sisteme ftohje, materiale hidraulike dhe elektrike, duke ruajtur fokusin dhe moton e punës në kompaninë tonë - cilësi maksimale.

Ndër vite kemi punuar me projekte të ndryshme, ndër to dhe disa...

 

2017

250+

1500+

Viti

Themelimit

Pika

Shitjeje

Produkte të

 Ndryshme

 

PRODUKTET

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

 

PARTNERËT

 

KONTAKTO

Kërkesat

Për çdo pyetje dhe kërkesë ju lutem kontaktoni tek: +355 69 702 0600 / +355 69 406 6701 ose plotësoni më poshtë.

Na kontakto

Adresa

Rruga 17 Nëntori, Yrshek, Tiranë

 

julbok@gmail.com

Tel: +355 69 702 0600

      +355 69 406 6701

Faleminderit per mesazhin tuaj.